Platforma edukacyjna


Sprawdź jakie to proste i uzyskaj dostęp!

Wykorzystanie nowoczesnych metod komunikacyjnych pozwala na samodzielne uzyskiwanie wiedzy i kompetencji w dowolnym czasie i miejscu - jedyne co potrzebujesz to dostęp do Internetu i komputera lub innego urządzenia mobilnego! 

Dzięki naszej platformie edukacyjnej łatwo i szybko możesz zdobyć, oraz uporządkować swoją wiedzę. To Ty decydujesz kiedy podchodzisz do nauki - platforma jest dostępna całą dobę! 

Kilka słów o tym, czym i po co jest platforma:

Platforma edukacyjna pełni funkcję mobilnej szkoły - pozwala zgromadzić wszystkie materiały dotyczące kursu w jednym miejscu oraz w szybki sposób ocenić postępy w nauce, bez konieczności wychodzenia z domu użytkownika.

Materiały dydaktyczne przeznaczone do odbioru dla uczestników kursu dostępne są w różnej formie: tekstu, slajdów, linku do strony, obrazu, nagrania czy filmu.

W celu komfortowego przyswajania wiedzy, materiały dydaktyczne umieszczone na naszej platformie, podzielone są na poszczególne moduły danego szkolenia.

Użytkownik może wybrać interesujący go kurs - samodzielnie zapisać się na niego, uzyskać dostęp i korzystać z zamieszczonych materiałów, a także wykonywać aktualnie dostępne ćwiczenia.

Kształcenie na odległość szansą na szybkie zdobycie kwalifikacji!