Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie rozwoju zawodowego i biznesowego
class_room

Dla chcących zwiększać kompetencje zawodowe

Agencja pośrednictwa

Dla chcących zwiększać kompetencje zawodowe

Użyteczność kształcenia
W ProEco One stawiamy przede wszystkim na unikalność i użyteczność prowadzonego przez nas kształcenia zawodowego. Współpraca z lokalnymi pracodawcami pozwala nam na dostosowanie naszej oferty zgodnie z zapotrzebowaniem lokalnego rynku pracy. Wiemy jakie wyzwania może stwarzać obecny rynek pracy, dlatego dla nas bardzo ważne jest przekazywanie wiedzy praktycznej opartej na wiedzy teoretycznej, aby móc jak najlepiej przygotować każdego uczestnika kursu do przyszłej pracy.

Nowatorskie rozwiązania
Stosujemy i upowszechniamy nowatorskie rozwiązania programowo-metodyczne i organizacyjne polegające na prowadzeniu ćwiczeń z wykorzystaniem własnych materiałów metodyczno-dydaktycznych, a także znanych gier edukacyjnych np. Cashflow, mających na celu możliwie jak najbardziej rzeczywiste przedstawienie danego zagadnienia. W naszej pracy korzystamy ze zdobyczy informacyjno-technologicznych takich jak platforma e-learningowa czy nowoczesny sprzęt do prowadzenia zajęć teoretycznych. Naszym atutem jest prowadzenie wyszkolenia praktycznego w formie modułowej, jako jedynej placówki w formach pozaszkolnych.

Dla dbających o rozwój i stabilność działalności

Oferta – dotacje 360

Krótki tekst na temat Dotacji , consultingów + BHP i ochrony
Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor. Pellentesque facilisis. Nulla imperdiet sit amet magna. Vestibulum dapibus, mauris nec malesuada fames ac turpis velit.

Zapewniamy jakość oferowanych usług:

Niepubliczna Placówka Oświatowa
REGON: 221 777 335

Agencja Ochrony
L-0317/13 Usługi Ochrony Osób i Mienia

Agencja Zatrudnienia / Agencja Pośrednictwa Pracy
KRAZ 11040

Instytucja Szkoleniowa
RIS 2.22/00057/2010

Inwestycja w Kadry /
Rejestr Usług Rozwojowych RUR

Akredytacja Kuratora Oświaty Województwa Pomorskiego

Nasi Klienci

Nasi Klienci to ludzie, których poznajemy, z którymi przeżywamy sukcesy i porażki, i z którymi chcemy się związać bliskimi relacjami na lata, tak aby osiągać coraz to wyższe poziomy rozwoju. Działalność Proeco One to nasz pomysł na życie, nasze wartości i doświadczenie, ciężka praca i nauka każdego dnia. Wspólnie się wspieramy, wspólnie działamy, wspólnie przeżywamy radości i spieramy się o najlepsze rozwiązania.

Fragment wybranej rekomendacji. Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna vestibulum

Nazwa Firmy Sp. z o.o.

Skontaktuj się z nami:
tel.:
+48 531 027 839
w godz: 9.00-20.00
Biuro projektu:
ProEco One sp. z o. o.
ul. Jana Heweliusza 11/811
80-890 Gdańsk
"Zwiększenie odporności na czynniki losowe poprzez unowocześnienie procesu prowadzenia kursów, szkoleń zawodowych i BHP poprzez wdrożenie innowacyjnej platformy e-learningowej"


Przedmiotem projektu jest wdrożenie platformy e-learningowej, która ma za zadanie stworzyć intuicyjne i przyjazne środowisko do nauki i praktyki dla swoich kursantów. Platforma e-learningowa wpłynie na zmianę sposób realizacji szkoleń przenosząc wszystkie procesy biznesowe do Internetu, wykorzystując potencjał rynku globalnego oraz możliwość całkowitej pracy zdalnej z klientami oraz kursantami. Pozwoli to Wnioskodawcy na uniknięcie kolejnych, negatywnych dla działalności konsekwencji COVID-19.

Projekt jest współfinansowany w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19.

Oś priorytetowa: VI Zwiększenie potencjału przedsiębiorstw i przygotowanie do cyfrowej transformacji w kontekście pandemii COVID-19

Działanie: 6.2 Wsparcie MŚP w obszarze cyfryzacji - Bony na cyfryzację
Beneficjent:  Proeco One Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Całkowita wartość projektu: 291 800,00 zł
Wartość dofinansowania: 248 030,00 zł
Okres realizacji: październik 2022 - luty 2023

Copyright 2022 © Proeco One Sp. z o.o. | Wszystkie prawa zastrzeżone Projekt i wykonanie No Input Signal