Aktualnie realizowane szkolenia:
PRAWO JAZDY KAT C, CE Z KWALIFIKACJA WSTĘPNĄ PRZYSPIESZONĄ
PRAWO JAZDY KAT D Z KWALIFIKACJA WSTĘPNĄ PRZYSPIESZONĄ
KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ 245 godz.
SPAWANIE BLACH PROCESEM 111 (FW, BW)
Praktyczne i teoretyczne przygotowanie do wykonywania spoin pachwinowych i czołowych łukowo elektrodą otuloną – na przestrzennych konstrukcjach stalowych oraz do uzyskania w tym zakresie uprawnień spawalniczych wg normy EN ISO 9606-1.
Czas trwania: 240 godzin szkoleniowych
SPAWANIE BLACH PROCESEM 121 (FW, BW)
Praktyczne i teoretyczne przygotowanie uczestnika do wykonywania spoin czołowych łukiem krytym oraz do uzyskania w tym zakresie uprawnień operatora sprzętu spawalniczego wg normy EN ISO 14732.
Czas trwania: 64 godziny szkoleniowe
SPAWANIE BLACH PROCESEM 135 (FW, BW)
Praktyczne i teoretyczne przygotowanie do wykonywania spoin pachwinowych i czołowych łukowo drutem litym w osłonie gazu aktywnego – na przestrzennych konstrukcjach stalowych oraz do uzyskania w tym zakresie uprawnień spawalniczych wg normy EN ISO 9606-1.
Czas trwania: 200 godzin szkoleniowych
SPAWANIE BLACH PROCESEM 136 (FW. BW)
Praktyczne i teoretyczne przygotowanie do wykonywania spoin pachwinowych i czołowych łukowo drutem proszkowym w osłonie gazu aktywnego – na przestrzennych konstrukcjach stalowych oraz do uzyskania w tym zakresie uprawnień spawalniczych wg normy EN ISO 9606-1.
Czas trwania: 200 godzin szkoleniowych
SPAWANIE RUR PROCESAMI 138 / 136 (FW, BW) – min. 160 godzin szkoleniowych. Praktyczne i teoretyczne przygotowanie spawacza blach do wykonywania spoin pachwinowych i czołowych łukowo drutem proszkowym w osłonie gazu aktywnego – w złączach rurowych wykonanych ze stali niskowęglowych niestopowych oraz do uzyskania w tym zakresie uprawnień spawalniczych wg normy EN ISO 9606-1.
Czas trwania: 160 godzin szkoleniowych
SPAWANIE RUR PROCESEM 141 (FW, BW)
Praktyczne i teoretyczne przygotowanie spawaczy TIG do wykonywania spoin czołowych /BW/ w złączach rurowych ze stali niskowęglowych niestopowych oraz do uzyskania w tym zakresie uprawnień spawalniczych wg normy EN ISO 9606-1.
Czas trwania: 200 godzin szkoleniowych
SPAWANIE RUR ZE STALI AUSTENITYCZNYCH PROCESEM 141 (FW, BW)
Praktyczne i teoretyczne przygotowanie spawaczy TIG do wykonywania spoin czołowych /BW/ w złączach rurowych ze stali austenitycznych oraz do uzyskania w tym zakresie uprawnień spawalniczych wg normy EN ISO 9606-1.
Czas trwania: 232 godzin szkoleniowych
OBSŁUGA WÓZKÓW WIDŁOWYCH (Wózki jezdniowe kategorii I WJO, II WJO, III WJO. Egzamin UDT)
PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY
PROJEKTANT WNĘTRZ z kodem zawodu: dekorator wnętrz 110 godz. projektowania w programach PRO 100, Adobe Photoshop, InDesign, Adobe Kuler, ArchiCAD.
Program: współpraca z klientem, inwentaryzacja i oględziny wnętrza, rysunki
techniczne, koncepcja, rysunki funkcjonalne, koncepcja kolorystyki i stylu,
elementy wyposażenia wnętrz, projekt wnętrza w programie komputerowym pro 100 , realizacja projektu,najczęstsze błędy i problemy podczas projektowania, home staging – ćwiczenia praktyczne na realnych, przykładach wnętrz i moodboardach, psychologia
wnętrz – wpływ otoczenia na życie człowieka, portfolio. Egzamin. Uczestnik projektu
otrzymuje zaświadczenie MEN oraz certyfikat wg MPIPS.
TESTER MANUALNY ISTQB 100 godzin
Program: tester oprogramowania ISTQB Foundation Level. Podstawy testowania.
Testowanie w cyklu życia oprogramowania. Statyczne techniki testowania.
Techniki projektowania testów. Zarządzanie testowaniem. Testowanie wspierane narzędziami. Inżynieria wymagań. XML/WebServices. MySQL. Warsztaty praktyczne (SCRUM) 50 godz. Egzamin ISTQB Foundation Level.